Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznał stypendia młodym wybitnym naukowcom, prowadzącym wysokiej jakości badania i cieszącym się imponującym dorobkiem naukowym w skali międzynarodowej.

Z radością informujemy, że Pan dr inż. Jakub Nalepa znalazł się w gronie laureatów tegorocznej edycji konkursu.

Serdecznie Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dr inż. Jakub Nalepa, adiunkt w Instytucie Informatyki Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej, został już w tym roku laureatem innej prestiżowej Nagrody im. Witolda Lipskiego dla młodych naukowców w zakresie informatyki.

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznał 40 074 650 zł na finansowanie stypendiów naukowych dla wybitnych młodych naukowców.

W konkursie na stypendia dla wybitnych młodych naukowców rozpatrzono 1159 wniosków.

Więcej o wynikach konkursu.